6 Şubat 2011 Pazar

isyanım var bilok, şurda azıcık depreşip gidecemelinden ayağından tutulup bırakılmayası, sarılınası, sırf varolduğu için mutlu olunası güzel bir abimiz halil sezai paracıkoğlu.. ben bu adam eline gitarını alınca ağlıyorum arkadaş. neden, bilmiyorum da üstelik. sesinde, sözlerinde falan bir şey var; ağla ulan, diyor, ağlayacaksın! ben de pavlov'un şartlanmış köpeği gibi emre itaat ediyorum herhal; bilmiyorum ki.. bak sana yemin ediyorum okuyucu, sende kalacağım diye gelsin evime, fazlalık ediyorsam ben çıkayım abi, derim. o kadar yani! sırf şu tanıtım videosu için de gösterime girdiği ilk gün gidip izleyeceğim incir reçeli'ni. böyle de garip bir ahval içindeyim..
|

15 yorum:

 1. Bi' şey söyleyeceğim mefisto, bu süpermiş! Çok teşekkürler, geberttin beni de.

  YanıtlaSil
 2. sevindim beğendiğine ama ben bir şey yapmadım valla, herşeyin suçlusu halil abi! gebertir bu adam insanı. :)))

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir paylaşım. İnsan müziksiz ve ezgisiz yaşayamaz doğrusu. Bu arada sayfamada beklerim "Değerler eğitimi" için..

  YanıtlaSil
 4. mefisto bir ağlamayan sen kalmıştın sen de ağladın tamam olduk :)
  profösör- senin yorumlarını okumaktan sıkıldım uşna da bakın bu na da bakın... itiraf bu kim diye bloguna bakmayı düşünüyordum ama böyle olunca vazgeçtim... bakmadan rahatsız olduysam bakınca ne hale gelirim kimbilir

  YanıtlaSil
 5. bu adamda şöyle birşey var: mesela günüm süper geçmiş, moralim tavan filan ama bunun şarkılarından birini dinlediğimde direkt hayatım kararmış gibi hissediyorum, dakikasında depresyona giriyorum. :P aynı duyguları öyle bir geçer zaman ki'yi izlerken yaşıyorum bi de :P bütün şarkıları birbirinden güzel ama kendisinin, laf yok :)

  YanıtlaSil
 6. t.u.b.a; aynen. üzülmek için de hiç sebebim yok, durup dururken canım sıkıldı, kendimi kötü hissetmeye başladım şu videoyu açınca. yoksa uzunca bi süredir de dinlememiştim halil sezai'yi.. ama tuhaftır, sinirlerim altüst olduğu halde çok iyi geldi yine de. sado-mazo tavırlar içerisindeyim :))

  YanıtlaSil
 7. zağanos; ben de insanım, ben de ağlamak istiyorum!

  benim bu derdim ne yağan yağmurda, ne yalancı sonbaharda, ne bomboş sokaklarda... burnuma anason kokmaya başladı, iyi mi? ;Pp

  YanıtlaSil
 8. aaaa bak burnuna anason kokmaya başladıysa tam yerine geldin :) rakı
  *buzlukta en az 15dk beklemiş bardaklar
  *dolapda soğumuş rakı
  *buz gibi soğuk su
  *beyaz peynir
  *haydari
  *patlican salatası
  *(tercihen buz)
  veeee olmazsa olmaz MUHABBET....

  YanıtlaSil
 9. gözümde canandı yemin ederim.. içmiş kadar makbule geçti sağol :))

  YanıtlaSil
 10. :) kısmet bir gün belki içeriz ya da sen bireysel içerken düşün :p

  YanıtlaSil
 11. aklıma yasmin levy dinlediğimdeki halim geldi. faça atasım geliyor depreşen duygularımdan :D kadının sesine aşığım .

  YanıtlaSil
 12. aa bak yasmin levy de iyidir, laf edenin dili kopar maazallah!

  YanıtlaSil
 13. İyi ki gelmişim blog dünyasına.. ne güzel şeylerden haberdar oluyorum bu vsileyle.. Çok hoşuma gitti benim de. Film de ismi gibi güzel midir acep?

  Günelrdir yazamıyorum, zevzek zevzek dolaşıyorum o blog senin bu blog benim diyerek.. ne iyi geldi, ne iyi geldiniz..

  YanıtlaSil
 14. sen de hoşgeldin deli anne; her daim beklerim vallahi, sağol :)

  YanıtlaSil

doğaçlama iyidir..