8 Aralık 2009 Salı

artık benim de internetim var, abieğ!evimde internet bağlantısı var, allaam ne saadet! bugün modemi bağlamaya gelen herifi öpecektim az daha, o derece sevindim yani. "ne var ki bunda?!" manalı "hıh!"ladığını duyar gibiyim okuyucu, sakın! bu ev ilk kez küreselleşip, kendini dünyaya açıyor; kırma kalbimi. şurda iki satır mutlu olacağız, değil mi? bit kadar çocukların bile odasında internetleri var, ama benim yok(tu!)..


kafamı bozma okuyucu, çok pis küçük emrah'a bağlarım, geceni ajite eder, ızdırabın olurum yemnederim.

şimdiii...

 • sevgiliyi uğurla; tamam.
 • kapıyı kilitle; tamam.
 • kahve suyu koy; tamam. 
 • şööyle rahat bi pozisyon bulup, bi de sigara tellendir; tamaaam.
mefisto'yu arayan, bloglar arasında bulur. 
amin.

4 yorum:

 1. bizim eve de internet bağlandığında aynı durum bende de vardı hele bir de fatura 60ytlyi gördükten sonra kotasıza geçtiğimizde kalkıp bi göbek atmadığım kaldıydı :D hayırlı olsun :D

  YanıtlaSil
 2. :D ben önlemimi aldım önceden, direkt sınırsıza diktim gözümü. :D:D
  teşekkürler cat :)

  YanıtlaSil
 3. bebeğim o hissiyatı yardırgayacak değildim zira ben sınırsız internete gectiğimde telefonun diğer ucundaki cocukla telefonda seks bile yapacaktım o mutlulukla o derece felan. şaka lan yok öyle bişey elbette öhm.. Sevgiliyi uğurladın da sigra mı yaktın üzerine . ben gittiğinde camdan arkasından bakıyorum öylecene kedi kedi.. cani kadın . bu da şaka. farkında mısın ne desem şaka ve bence bokunu cıkarıyorum. şimdi bu da şaka diyeceğim kendimi sikesim gelecek bu da şaka diyeceğim olmayacak ve aaağğhhhhh!

  öperim.

  YanıtlaSil
 4. ya şimdi farkettim, çok erotik çağrışımlı bi ifade olmuş sevgilinin ardından sigara yaktım deyince..
  ben de öperim hatunum :)

  YanıtlaSil

doğaçlama iyidir..